Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-186196 sporočil: 2.052
Zadnja sprememba: anon-186196 25.12.2018 16:59
[hostamox]
tale z opijem ni slaba.

Sl ne bi umikal, če že- bi zaprl, čeprav zgleda na dol obetavno. Če trend line, ki je tu nekje ne zdrži- je na dol še kar lep padec.
Zna se zgodit še kaj zanimivega v teh nekaj dneh, glede na zadnjih deset let- je tole najvolatilnejši zaključek leta.(po spominu)

eno od pravil je tudi- dont be to greedy- in seveda zlo pomembno 10% letnega dobička za dobrodelnost- ko je glih konec leta:).
ja, je gadno volatilno, in tega se bojim, deep down gre bolj za strah kot pohlep. taksna volatilnost zahteva max rispekt. dopoldne sem sel skozi vse mozne charte za vix, futs, vse po spisku, in iz vsega sklepam, da hipoteticni rebound ne bo nedolzen, zna spricnit fejst gor, tehnicno sem nastimal na razlicne hipoteze in mi mece ven da gre komot spet v zono 2.600-2.700, al pa zelo verjetno vsaj blizu 2.550. ne vem. tu zraven imam dobro gostilno s kvalitetnim absintom, grem najprej tja ene par ruknit pa zmeditirat. mogoce se mi bo odprlo tretje oko, naj plapolajo kozmicne antene. logika je v teh zadevah okorno orodje (da o tehnicni analizi sploh ne govorimo), bom poskusil vklopit se radijsko postajo kaj sporoca vsevisnji po svojem kanalu. ko ne ves kaj bi: listen & trust your gut, in dan je pravsnji, cheerz. ps. ce bo sel ta spil prav skozi, bo pila cela kafana :)

youtu.be/h2iEulpX910

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(