Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[hocevarb]
Ne razumem te prav dobro. Saj je povedal, koliko vode bodo vbrizgali v tisti dve vrtini in zatrdil, da si to lahko privoščimo.
Saj razumem, da nimaš celega dneva za pregovarjanje s forumaškem podzemlju, ampak vztrajam, da zbrano prebereš še enkrat, ker upam, da sem dovolj jasno izrazil pomislek o vodi, ki bo zalila izpraznjen prostor.
9. Imate kaj informacij o morebitnih potresih nad najdišči plina na Hrvaškem in Madžarskem?
... Poleg tega izčrpana podzemna najdišča plina, iz katerih črpajo plin pri nas, zalije podzemna voda. Izvaja se tudi monitoring.
Se je še komu porodilo vprašanje, koliko je te podzemne vode, od kod pride in če se lahko dolgoročno kje opazi primanjkljaj te vode, ki (kemijsko onesnažena?) za večno ponikne v temne globine oz. ostane v njih?
Upam, da bo Vukelić jutri našel čas zate. Predlagam izziv: vprašava ga, če mu lahko ti zastaviš vprašanja, jaz pa vaju posnamem in objavim :)
Če si za, mu kar takoj pošljem mail s takšno prošnjo. Kaj praviš?
Jok, ne boš me zvabil v to past. Za kaj takega bi moral skrbno prebrati kar nekaj stvari in se pripraviti, tega pa do jutri ne morem. Če že, se lahko pogovarjamo off the record. :-)

Sem pa prepričan, da je predvsem naloga novinarjev, da sprašujejo stvari, ki niso napisane v PR materialih ali povedane na PR nastopih. Isto velja za razne gorazde marinčke, ki tudi večinoa ostajajo na pavšalnih trditvah in populističnih insinuacijah, argumentacija in dokumentacija (vsaj tista, ki je javno dostopna) pa jim silno šepa.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen