Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tank bencina = tri ure minimalne plače

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[Glavni forum] Tema: Tank bencina = tri ure minimalne plače
[#2745223] 29.11.18 17:47 · odgovor na: shevchenko (#2745207)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
> Se kako res. Tudi če bo vlak zastonj se ne bo vozil, če bo liter bencina jutri 2evra bo pa ravno toliko avtov na cesti kot jih je danes. Rezerve za državo kolikor hoče.

a si ziher? dejmo poskusit ne? a pa ti osebno si za to, da so vlaki zastonj (beri placa drzava). ker jaz sem preprican, da je tu vecina folka proti temu.

je pa jasno, da bo treba nekako motivirati ljudi, da se ne vozijo z avtomobili. sam ga sicer lahko kupim, ampak zelo zelo odlasam (beri vozim staro krntijo), ker cakam, kaj bo drzava naredila z javnim prevozom. ni treba da bo zastonj, samo uredi naj ga, pa avta zagotovo ne bom kupil.
Sem preprican da je tako. Vse kar se vozi z vlakom spravis v avtobusom in kombije. Tudi kjer so povezave dobre ljudi na vlak ni. Drzava bi ze ukinila vlake za potnike ce bi si upala glede na to da bi bili unikum. Jaz sem za ce bi to bilo povezano s tem da ti drzava da prevoz ce gres pa z avtom placas sam. Pa se pol bi imel take, ki zaradi casa si me morejo privoscit pot z vlakom.
V mestu kot je Ljubljana je mozno zivet brez avta. Potrebno je samo se malo izboljsati najem za vikend, uredit taxi in prevoz do letalisca in bi marsikdo racunal kaj se mu splaca.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(