Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 26.11.2018 09:43
[0513ANITO]
> [najobj]
> > > ... eh, saj glih zato pa tvoja svoboda govora ni absolutna, ampak je odvisna od svobode jeznega poslušalca, ki si ga z besedo užalil in ki raje brez odvetnikov in civilnih tožb kar sam "uredi" stvari ... ja, in zato je včasih bolje pozabit na svobodo govora in držati jezik za zobmi, da ostanejo celi ...
> > >
> > > P.S.: ko berem nekatere komentarje v sosednjem članku, me res zanima, če bi si za računalnikom vedno "pogumni" Janez Janša v imenu svobode govora v štajerski gostilni upal ženo od kakšnega gosta ozmerjat z odsluženo kurbo ...
> > Torej si pristaš fizičnega nasilja, absolutna svoboda govora te pa moti.
> ... ne, ampak se jaz zavedam, da je fizična sila tista, ki zagotavlja svobodo govora in tudi sodišča niso nič drugega kot fizična sila države "zamaskirana" v pravo ...
>
> P.S.: pozabil si povedat, zakaj je Janšatova svoboda govora (= besedno nasilje) za nemočno žensko manj boleče od fizičnega nasilja, s katerim bi njen fizično močnejši mož Janšatu razbil njegov pokvarjen gobec ...
Janša je zaenkrat dobil po žepu in "pogojno" s strani naših sodišč. Za novinarki, ki sta pravtako javni osebi (zate = nemočni ženski), ki sta z lažnimi objavami sprovocirali trenutno njegove twite, pa trenutek resnice verjetno še pride.
... OK, da si bom približno znal predstavljat, kakšen bo njun "trenutek resnice" in ker nimam pojma, se priporočam, da mi poveš, kaj sta obe novinarki o Janšatu lažnega objavili, pa da tudi on - kot je na voljo vsem užaljenim posameznikom - proti njima ni uporabil odvetnikov in civilnih tožb, ampak ju je enako kot užaljeni nasilnež v štajerski gostilni raje "direkt na gobec", le da je Janša kot pravi seronja to naredil s prostaškim tvitom z varne razdalje svojega računalnika ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(