Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 13.11.2018 15:18
[bobek13]
za mene je kangla priblizno isti skodljivec ko jan kovic, torej zakaj bi bili mariborcani kaj slabsi od ljubljancanov?

;-)

lpA

p.s.: vprasanje, koliko je sploh bilo mariborcanov na tem rusenju, glede nato, da je "pol" ptuja sodelovalo, sploh ne dvomim, da so mb v tistem cajtu preplavile avantgardne sile sirse stajerske... komanda je le komanda... ;-)
... čuj, to forum.finance.si/?m=...300&single sem pred zdaj že davnimi šestimi leti napisal za preveč pametne žabare, očitno pa tudi za preveč pametne kurente velja ...

P.S.: ti me sicer že nekaj let ignoriraš (= mi ne odgovarjaš), ampak ker me za razliko od onega bednega renameta za mojim hrbtom skrit za funkcijo ignore na totem forumu ne ogovarjaš, tvoje poste lahko vidim, zato ti na toti tvoj butast in z logiko skregan komentar odgovorjam, ker pričakujem, da bo toti moj post kakšen forumaš mogoče prebral, ne pričakujem pa tvojega odgovora ... aja, in da ne bom še enkrat isto pisal, je tole forum.finance.si/?m=...909&single za paciente druge sorte, ki me s funkcijo ignore sicer ignorirajo in - naj razume, kdor more - bolj kot me ignorirajo, bolj me berejo ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(