Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Kanzon sporočil: 2.392
[FrRoSt]
Mi ponujajo naročnino, vsake tri mesce :) in me tudi novačijo z raznimi drugimi akcijami, s simbolično naročnino 1€ za cel mesec pri določenih člankih, ... tako kot verjetno tudi tebe. :)

Saj ne, da bi bilo vse zanič. Daleč od tega..... Ampak gre za princip! Z njihovo politiko in ideologijo se nekako pač ne strinjam, zato ne čutim nobne potrebe po naročnini.

Če se mi že zalušta prebrati kakšen članek od TadejK ali kaj drugega pametnega, lahko cajtng tudi kupim v trafiki.... :) Ne vidim nobenih ovir za to. :)

*Dnarja ravno ne tiskajo v tri krasne. :) Če bi ga, bi šlo že zdavnaj vse k Vragu! Ne izključujem pa kakšnih kasnejših stranskih učinkov! :)
Vsak izvod imam možnost prebrati brezplačno, pa ga ne.Bolj me zanimajo komentarji.
Deklerativno pisanje o procentih, donosih in zgubah me ne zanimajo kaj dosti.
Kljub temu bi z veseljem postal naročnik, če bi se upali pisati o izvoru denarja,kdo določa količino v obtoku, na kakšen način in do kam se države zadolžujejo, čeprav se ve ,da kredita ne morejo vrniti in še in še me zanima v zvezi s financami.
Me pa recimo ne zanima kako je TadejK pušnil z delnicami potem ,ko sem v Reporterju prebral članek od Kovačeve partnerke.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen