Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Endimion]
:))))) Keine annung :)

Čeprav.. po eni strani se je za bati, če bi v oni stolpnici v Frankfurtu pošteno ekplodiralo pa bi onio rezalniki delali .. ma 26/8 ne le 24/7... Ker bi Fall out ko tza 6 orgazem čutila cela evropa pa boga mi i šire...

Po drugi strani pa se muzam ob "nekonvencionalnih ukrepih", ki bi jih iznašli v sosednji stolpnici v Frankfurtu, ko bo/bi bilo treba iz govna vlečt Erste Klase dojčen Haben popapen in pojeden Kapitalen banke... Ker te pa imajo tonažo tako, da jih ob resnem krahu Angela sama ne more ven izvlečt. IN OK, reciva da je DB res tako velik slon in mednaroden, da bi svoj mlekotok pristavile še druge države.... Ampak kaj naj naredi Ordnung un Disziplin navajen švabski mali podjetnik, ko mu lokalna hranilnica crkne? Pa zraven nje še pol sosednjih?

Kewr ko to narediš pri velikem.. se bodo ampak čisto vsi mali lahko šlepali na to. Probaj ti še kdaj grkom prodat kak Austerity. Komot si predstavljam, da Višegrajci sami skočijo nazaj tja, kjer so že bili... pod mamičko Putinovo :) Sam da bodo to pot kar sami šli tja. In bi Vilkomarki ostalo kaj... Francosko - Nemško združenje za Jeklo (Ki se ga v DE-EUR ne splača delat, je kitajski cenejsši ), in premog, ki je po tej isti DE-EUR itak čist fail, ker CO2...

Zdaj jaz se nagibam k ideji, da so Nemci po svoji globoki vsebini ostali lih taki naciji kot so bili pod Dolfetom. po njihovo so rasa Ubermenšev. To pojmovanje se pri njih ni spremenilo. Le da so imeli vmes lekcijo, kaj se zgodi če to idejo mal preveč resno vzameš. Iz glavnega mesta ti oni untermenši naredijo jeben parkplac. In če zaruži njihova ekonomija... tako.. celostno... se bojim reprize 1930-1933... Ker bo to krasen humus za ... alternative fuer.. khm...

V Petek je moja hči praznovala RD... in smo debatirali... Za mojo generacijo ne vm.. a takole se bo generacija mojih otrok z nekimi Joergeni in Guentherji spet gledala čez puškine cevi... In če se to ne bo zgodilo.. bo to docela nezaslužen dosežek....

Sicer pa se v Evropi masovno nismo streljali že 75 let... Če daš timinge evropskih vojn skozi zadnjih 2000 let skoz FFT analizator, je po mojem peak nekje pri 35 do 40 let. Zaostajamo jebela cesta...
Za mojo generacijo ne vm.. a takole se bo generacija mojih otrok z nekimi Joergeni in Guentherji spet gledala čez puškine cevi...Ne, ne bi se smela. Verjetno nisi vegetarijanec, kar ni nič vrednostno gor ali dol. Tako pač je. Med mojimi prijatelji prav nobenega travojedca ni, vsi raje požirajo trave, ki jih je krava v meso spravila, vedno se pa veselijo travnato-sadnih počitnic, krajših ali daljših z mano in ženo, brez mesa. Ko jih nekdo pokliče in vpraša kje so, odgovorijo, da so na zdravljenju, midva z ženo slišiva samo ja, ja, ja...in vsi vedo kje so in s kom so. Kaj pa vem, verjetno sem zaostal, jebela cesta...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(