Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 18.10.2018 13:38
[sopranos]
> [peterfrankl]
>
Poznam malo situacijo iz propadlega LDS. In lahko povem, da sta tam Golobič in Drnovšek načrtno sesuvala stranko...

Tako, da sedaj se dela tako, da se ustanavlja stranke za en mandat... Stranka Mira Cerarja, stranka Alenke Bratušek, stranka Marjana Šarca itd. Stranka ene osebe je že v osnovi oksimoron.

Zato jaz stalno govorim, da je tudi politika posel. Da je potrebno znanje. In da se morajo ljudje naučiti, da mora prihajati do menjav na vrhu. Ne pa, da so v praznem strahu pred Janšo, pripravljeni kupiti karkoli...
Slovenija ima demokracijo je res, vprašanje je kakšno demokracijo? Spomnimo se, v poznih 80. letih prejšnjega stoletja, pred slovensko osamosvojitvijo in »spremembo« sistema je Golobič govoril, da je demokratizacija način, kako se izogniti demokraciji, kako jo odložiti in je zato sestopanje z oblasti način, kako z oblasti ne sestopiti...

Torej, sestopa z oblasti nikoli ni bilo in še vedno obstaja paralelna mafijska država »deep state«, ki obstaja paralelno od države in prav ta globoka država iz paralelnega sveta s svojo politično-ekonomsko močjo obvladuje državo na površju s simulirano demokracijo.

Nič se ni spremenilo od Staneta Dolanca, ki je govoril, da mora biti jasno, da smo v tej deželi na oblasti mi, komunisti. Če ne bi bili mi, bi bil kdo drug, toda temu ni tako in tudi nikoli ne bo...Šarec je izvoljenec te paralelne države, prav tako kot so bili Pahor, Cerar in Bratuškova.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen