Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-209682 sporočil: 1.079
Najbol me boli ko omenjajo izobrazbo a za pogoje dela in delo škodlivo zdravju pa ih ne briga.Vzemite Nemčijo ali pa Austriju in pogledajte razliku med plačami v zasebnem sektorju in javno sekturu.Razzlike skoraj da ni in to zaradi tega da znajo delo ceniti in pri njih je vsako delo časno.Pri nas pa je važno koga poznaš in cel sistem je naravnan tako da kadija tuži i kadija sudi.Tisti kateri so pri koritu dobro živijo tisti drugi pa teško životarijo.Da pa so medicinske sestre premalo plačane to pa drži,o medicinskih sestrah samo dobro mišlenje.Nikoli ne morem pozabiti imel sem zlomleno hrptenico in sem prišel iz N Gorice v L jubljano na pregled.Teško sem sedel ko je to sestra to vidla mi je prepeljala voziček da sem si lahko ulegel in potem mi je prenesla kekse in vodo,mogoče tudi svojo malico.Zato tak človeški odnos do pacjenta se mora plaćati ,magari z dinarjem se to teško poplača.Meni je takrat tako dejanje bilo vredno več kot cela plača,pa magari nisem bil ne lačen ne žejen.Zato lahko rečem da na traumi v kliničkem centru so sestre če ih plačamo z zlatom je to premalo.Lahko rečem samo z velikimi črkami HVALA sestra nikoli te ne bom pozabil.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen