Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 5.986
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [mimoidoci]
> >
> > > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, ti veš, da jaz (itak nič ne) delam v javnem sektorju ... eh, jebiga ...
> > > >
> > > > P.S.: da boš še bolj vedel, si tole forum.finance.si/?m=...766&single preberi, ker se mi ne da še enkrat isto pisat ...

> > > Au contraire mon ami. Ti ful delaš v javnem sektorju. Tiste 3 ure dnevno kolikor je efektivnega dela.

> > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, ti dilaš drogo, ker ni treba plačat davkov ... eh, jebiga ...
> >
> > P.S.: komaj čakam, da vidim, kaj boš še zgruntal, ker imaš tako veselje gruntat, kaj drugi delajo ...

> ... alzo, ti meni napišeš, da jaz vem, da ti nič ne delaš, pa jaz potem tebi napišem, da to ni res ker ti 3 ure ful delaš, pa ti potem meni napišeš, da dilam drogo, pa jaz tebi, da jo ne, pa ti meni, da imam veselje gruntat kaj drugi delajo, pa potem jaz tebi, da niti ne, ampak si mi to podtaknil, pa potem ti meni....
>
> ... in tako v neskončnost samo zato, ker ti mene vedno prav razumeš.

... OK, sicer je zdaj že rahlo butasto, ampak ker ti ne podtikaš in ker tebe nič ne briga, kaj kdo dela, lepo v miru poglej, kolikokrat si poleg aktualne teme ti meni že povedal, da delam v javnem sektorju ... khmm, čeprav s tem sploh ni nič narobe, če ne bi bilo narobe že to, da ti nimaš pojma, kdo sem in kaj delam, tako da si se še enkrat lepo vklopil med paciente na totem forumu, ki vsakemu sovražniku - tako dojemajo svoje sogovornike - takoj povejo, da je parazit iz javnega sektorja, ko se z njim - sploh ni važno o čem - ne strinjajo ...

Evo pa imava dva nova problema:

1. Če te označim za "javnosektorskega pristaša višjih davkov" ti prebereš, da sem rekel, da nič ne delaš.

2. Tudi če bi ti rekel (pa ti nisem), da si parazit v javnem sektorju, bi bila to še vseeno milejša oblika lažnega sklepanja, kot je npr. tvoje, da je kolumnist Avbelj član SDS, ker nikoli ne napiše nič proti njim.

Na tvoje laži in napačna sklepanja (v zvezi z Avbljem je že bilo tako) te vedno znova opozarjam ravno zato, ker si se kasneje sposoben preobleči v žrtev. Iz zgornjih dveh primerov jasno izhaja, da si za izmišljanja in manipulacijo tu na forumu zadolžen pravzaprav ti sam.

Over and out.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen