Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Konec nekega obdobja v kriptosvetu?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.867
[Glavni forum] Tema: Konec nekega obdobja v kripto svetu?
[#2734663] 20.09.18 15:28 · odgovor na: MrRooky (#2734606)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 20.09.2018 15:31
[MrRooky]
> [kzupanc]
> Zakaj ne bi rekli bobu bob? Kripto špekulativnih zaslužkov s kriptovalutami še ni konec. Se pa ta nezadržno bliža (zelo verjetno bo nastopil s pravo splošno recesijo).
Po moje se tukaj krepko motiš. Kripto trg bo še lep čas...Kjer je trg, so tudi špekulanti ;) In vsaka kriza/recesija je idealna za špekulante, še bolj pa za znalce. Denar se dela ko gre vrednost gor in/ali ko gre vrednost dol. Tako, da zaradi vzroka - recesije, ki jo omenjaš se špekuliranje in trgovanje ne bo končalo...

> Kripto valute verjetno nikoli ne bodo pomembne, obstaja pa določena verjetnost (recimo 25%), da se bodo v nekem segmentu obdržale.
> Ne bo pa konca obetavne tehnologije veriženja blokov - ta je šele na svojem začetku.

Khm, tele dve zadnji trditvi sta si pa malo nasprotni. Kako boš recimo "verižil bloke" na Etherium "verižišču blokov" brez po tvoje nepomembne v tem primeru Ether kriptovalute? A ti misliš, da je "veriženje" zastonj? Na Ether ketni pač ni. Ali POS ali POW majnerji dobijo svoje in to stane, nekdo pač mora "ketno" poganjat. Stari, tud avtoceste niso zastonj ;) In če boš hotel "verižit" boš moral imel kriptiče, kar pomeni, da so za veriženje zelo pomembni. Tukaj namenoma ne izpostavljam kakršne koli druge "uporabne" vrednosti kripto valut in se ne spuščam v "no fee" tehnologije in lokalne kletne rešitve...

Vse na kupu, mal študija, mal špekulacij.... cointelegraph.com/ne...technology

Da pa ni vsak ICO tudi nateg..... : Najboljši in najbolj fer, iskren in meni najljubši ICO ever: uetoken.com/ :))))
... čuj, če se ne motim, imam nekje v spominu, da se je bitkojn splačal rudarit pri ceni 10.000 dolarjev za komad, da si še pokril račun za elektriko, tako da me zdaj čisto zares zanima, če sploh še kdo rudari nove ali pa samo prekladajo stare sem in tja in veliki, ki diktirajo ceno, še vedno služijo, ker je 10 X 10 pač enako 100 in nivo tečaja niti ni tako zelo pomemben ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(