Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[bc123a]
> [FrRoSt]
> > [bc123a]
> > Blabla. Sem bil v srilanki na obisku v enem taksnem arjuvedskem centru. Saj bi bilo zabavno, ce ne bi bilo tragicno, vodic iz tega centra ki nas je tam vodil okrog je bil ocitno v zadnji fazi terminalne jetrne bolezni (rak? metastaze?), belocnice oci je imel popolnoma rumene. Ja, verjetno se je z arjuvedo "uspesno" ozdravil. Zdaj je verjetno ze pod ruso, lahka mu bodi zemlja.
>
> Ne razumeš vzhodnjaškega razmišljanja, življenja in filozofije.
>
> NE razumeš in ne verjameš v Karmo.
>
> *Naj te to ne moti in ne ovira in še naprej piši po forumu. :)
Dovolj je pogledati zivljensko dobo drzav, kjer se vedno masovno verjamejo v te coprnije. In jo primerjati s slovenijo, kjer imamo fucked up zdravstvo - kaj sele z drzavami, kjer zdravstvo zares deluje.
Ti glej kar hočeš! :)))To ne pomeni, da vsaj približno razumeš zakon Karme ali filozofijo vzhoda! DALEĆ od tega.

In še tole: Meni tega ni treba gledati, jaz to vidim MIŽE! V zdravstvo boš lahko ti zmetal 50 KRAT VEČ denarja od današnjih prispevkov, ne samo ti; cela (davkoplačevalska) Slovenija!! in to v ZNANSTVENo Potrjena dognanja, pa bo slo zdravstvo sama za mičken odtenek boljše. Morda ne bo zadostovalo še za plombo na zobu.

Tudi domače coprnije imajo svojo obliko, rečejo se jim dijete in podobno. AJA. Te so pa ZNANSTVENO dokazane! Tako kakor statini in tihi ubijalec, visoki pritisk!? :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(