Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šiško v sodnem pridržanju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Šiško v sodnem pridržanju
[#2732823] 08.09.18 13:05 · odgovor na: spiderman (#2732822)
Odgovori   +    3
[spiderman]
> [Micare]
>Če kdo protipravno vstopi v stanovanje, ali ne upošteva moje zahteve, da ga takoj zapusti in >hkrati ogrozi moje zdravje in edino življenje, bi ju branil z vsemi sredstvi. Storilec v tem >primeru ni žrtev, kot bi verjetno skušali prikazati na sodišču ... Temveč je žrtev, tisti, >ki je v svojem stanovanju. Tako jaz razumem nedotakljivost stanovanja.

Stari, good luck with that - sploh na naših sodiščih.

siol.net/novice/slov...oru-468646

Temu so štirje "stari znanci policije" nepovabljeni, oboroženi s hladnim orožjem, vstopili na njegovo nepremičnino (parcelo) grozili s smrtjo sinu v hiši, začeli vdirati v hišo... ...in je streljal. Enega ubil, drugega ranil...
.
Greš stavit, da bo prekoračen silobran, dobil tam 5-10 let zapora +celo življenje plačeval odškodnino poškodovanemu in družini ubitega.
.
Pri nas bi morali povsem predeleti kazensko zakonodajo, ker zdaj so žrtve 2x žrtve, storilci pa zaščiteni...
Blablablablablablablabla.

Najdi en - samo en primer, da je nekdo zaradi streljanja na vdiralce v njegovo stanovanje sedel v zaporu 5 let ali vec, in jim placeval odskodnino.

Ne dvanajst, samo enega prosim - z linkom na sodbo, ali vsaj clanek v zmohtnem cajtngu.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen