Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2018 14:08
[hocevarb]
> [najobj]
> P.S.: ne vem, če si spregledal, ampak jaz ne pišem o članih bodoče Šarčeve vlade, ampak pišem o Financah, ki po vladi serjejo, ko je sploh še ni ...
Bodiva natančna. Pri mojih prispevkih, torej o okoljskem in energetskem delu koalicijske pogodbe, nisem "sral po vladi", ampak sem se ukvarjal s koalicijsko pogodbo. Kaj naj čakam sto dni po ustoličenju vlade in potem kritiziram koalicijsko pogodbo?

Ne govorim o "sranju" ampak o predmetu obravnave. In nenazadnje, tudi z nemško koalicijsko pogodbo sem se ukvarjal, še preden je bila nemška vlada sestavljena.
oe.finance.si/886443...as-to-tice
... OK, če naj bova natančna, zdaj še preberi naslov članka in mi povej, v katerem času pišeš ... khmm, ker mene so pri slovenščini v osnovni šoli naučili, da "so" uporabiš za tisto, kar se je že zgodilo in ne za tisto, kar misliš, da se bo zgodilo ...

P.S.: ne se jezit, ker sem se "spravil" na tvoj članek, ker bi se enako lahko na kateregakoli izmed množice "kritičnih" člankov na Financah, ampak tvoj je najkrajši in sem ga prebral, jebiga ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(