Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Turčezuela

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
[Glavni forum] Tema: Turčezuela
[#2729588] 22.08.18 13:46 · odgovor na: kzupanc (#2729549)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 22.08.2018 14:02
[kzupanc]
> [najobj]
> ... In oba za vse tegobe krivita zunanjega sovražnika – ZDA. Ki sicer v zasledovanju lastnih interesov poskušajo te tegobe še okrepiti, a jih niso ustvarile. ...
>
> ... OK, da ZDA tegobe Turčije in Venezuele niso ustvarile, je sicer res, še bolj pa je res - pustimo komunajzerje v Venezueli - da v sosednji Grčiji v zasledovanju lastnih interesov cela Evropa diametralno nasprotno politiki ZDA poskuša grške tegobe odpraviti, pa Tadej dobro ve, kako ji (ne) uspeva, tako da je rahlo hecno Erdogana kriviti za tegobe, ki jih ima celi svet, pa se noben niti najmanj ne sekira, ampak enako kot Erdogan permanentno rast BDP na vse načine vzpodbuja ...
>
> P.S.: to forum.finance.si/?m=...987&single je nekaj malega za obuditev spomina ...
Popolnoma zgrešeno, v stilu "saj so vsi enaki". Pa niso vsi enaki! Bo pa najbrž Tadej bolj strokovno odgovoril.
... čuj, sfalil si poanto, ker sem jaz napisal, da so vsi enaki v permanentnem vzpodbujanju - kdo na tem svetu ni - rasti BDP, če pa bo Tadej bolj strokovno odgovoril še kaj drugega, pa naj izvoli ...

P.S.: s totim forum.finance.si/?m=...494&single postom me je 0126Bacis prehitel, zato bom toti www.google.si/public...&ind=false graf nalimal, ker očitno ne razumeš, o čem sploh pišem ... aja, pri grafu moraš zmnožit število prebivalcev in višino BDP na prebivalca v vsakem obdobju, da boš videl, koliko svežega denarja se je za rast BDP moralo naštancat in kdo je (bil) pri tem najbolj uspešen ... khmm, ker nisem nič slišal, da bi celi svet izvažal na Luno in od tam nič uvažal, pa da bi se zaradi tega tako povečal BDP ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(