Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šarec: Ne bojim se prevzeti odgovornosti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Šarec: Ne bojim se prevzeti odgovornosti
[#2728816] 17.08.18 13:37 · odgovor na: anon-333107 (#2728812)
Odgovori   +    3
[FrRoSt]
> [kzupanc]
> Če bi imel tisto med nogami, bi (je?) zahteval vsaj konkurenco zdravstvenih zavarovalnic. Mislite, da so (bi) to sprejeli?

Ne vem, če bi to sprejeli in če je to sploh pomembno...

Zadevam ne sledim (več), ker mi je škoda časa za take bedarije! Imam veliko drugega dela. :)

Menda imamo tri zavarovalnice (ali kako), pa očitno ni kakšnega haska, ... če bi jih imeli pa 6 ali 9 bi bilo pa kaj drugače!??

Toninu je že Cerar ponujav vstop v vlado, pa je imel neke fiksne ideje, .... zdaj s pogajanji s Šarcem pa verjetno tudi! Kolikor mi je uspelo ujeti na uho, se je zavzemal za 100% financiranje privatnih šol z državnim denarjem..... ect.ect....

Samo sodelovanje v vladi je veliko več od tega, teh malenkosti! Mene ne zanima, ali denar vložijo v socialo ali drugi tir, važno je, da ne prekoračijo RDEČE črte, ... da se ne snamejo s ketne in da vsaj približno obdržijo določeno smer, vključno s fiskalnim pravilom... Da čim bolj racionalno in pametno porabljajo denar! To je smisel. Samo to je pač težje, ker nimaš konkretnih ciljev in rezultatov. Zato je tudi za volilce in stranke težje razumljivo.... da domačih poročevalcev niti ne omenim!
Ravno način sanacije zdravstva je izredno pomemben in kam bo država investirala glede infrastrukture. Pa seveda še amrsikaj. To je ravno racionalnost in pametno porabljanje denarja. Če se koalicija ne zaveže, v kaj konkretno bo vložila denar in katere reforme in na kakšen način bo izvedla, potem pač resna stranka ne gre v vlado. Kot seveda tudi, če se ostale stranke zavežejo za nekaj, kar ni v skladu s programom zadevne stranke.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen