Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Grška tragedija s političnimi razsežnostmi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Grška tragedija s političnimi razsežnostmi
[#2726763] 04.08.18 11:49 · odgovor na: DrDre (#2726607)
Odgovori   +    0
[DrDre]
Točno tako je !

Jaz sem bil v Rafini teden dni pred požarom.

Celotna tisto območje hira, ker ni več domačega turizma na katerem je vse slonelo. Prazne restavracije ...prazni apartmaji...

Vse so zaprli ...da so zmanjšali javne izdatke ...zdravstvene domove, policijske postaje, gasilce ...šole... knjižnice ... še državno RTV so zaprli...


... evo posledice teorije ČIM MANJ DRŽAVE ......
KAJ pa ti Drekaš in se DEREŠ!??

Si sploh prebral članek in razumel o čem govori!?

In Cipras je PREVZEL ODGOVORNOST!!!!!

Niso mogli, niso hoteli intervenirati ob požaru,... gasilci sploh niso bili obveščeni, po nekaterih podatkih, drugi pravijo, da so evakuirali samo nekatere, bolj tiste iz kampa, .... in še vsa druga DRAMA! Dobesedno Drama!

Treba bo počakati na kakšen zaključek. Predvsem preiskave. Če si predstavljaš, da ga bodo sploh bili sposobni skupaj sestaviti.... Kar zadeva tudi takozvane novinarje (vseh dežel!)

V glavnem sta (SAMO) DVE OPCIJI!

1. OPCIJA: Požari so bili PODTAKNJENI, podtaknil jih je nevaren psihopat, morilec, ali pa so delo zlobnih Rusov :)

2. OPCIJA: Nekdo, moda celo domačin, ali pa morda celo tujec, je malo pospravljal po mestu, potem pa je to odpadno vejevje in travja zakuril, in ker je imel sam toliko dela, ker varčujejo na vsakem vogalu in pri vsaki hiši, mu je zadeva ušla iz rok....

Morda je katera izmed (2) opcij "fake", ampak katera in kako!???

*Če si v čustenem šoku, ti priporočam, da vzameš v roke knjigo: Gogela je, ko sem legel nanjo, da zadevo (pri sebi) malce saniraš :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(