Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 5.985
Zadnja sprememba: mimoidoci 02.08.2018 15:26
[inflacija123]
Govorim o 90% ljudi, ne o tistih 10%, ki so prisotni na stanovanjskem trgu. Volilno pravico ima 100%, ne 10% ljudi. To je pač realnost, kaj si želiš ti in tisti, ki ti dajejo lajke za nekaj popolnoma nerazumljivega, kar si napisal, je pa druga stvar; Če boš poskušal razmišljati brez želj in sovraštva, boš mogoče uspel napisati kaj smiselnega, bolj objektivnega in se ne boš dušil v emocionalnem sikanju.
Med nama je preprosta razlika. Jaz sem že slišal za ponudbo in povpraševanje, ti pa samo za skrivnostni prosti trg, ki je bojda 90% nedostopen. Jaz mislim, da gre za isto stvar in da 90% pač -po tvojih meritvah- nima za stanovanje, čeprav 85% Slovencev ŽE SEDAJ ŽIVI v lastniških stanovanjih, kar je bojda evropski rekord.

Za kakšen drug produkt, npr. avtomobil ali smartphone ti pa garantiram, da so že sedaj dostopni praktično 100%-om volilnega telesa pa i šire (% volilnega telesa ti je očitno pomembna makroekonomska kategorija, smartphone imajo pa že osnovnošolci). Torej zaključek samo zate - prosti trg deluje in vedno bo in dušenje v emocionalnem sikanju je kvečjemu zadeva nasprotnikov le tega. Predvsem, ker ne vedo, čemu pravzaprav nasprotujejo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen