Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
[alek14]
> [NemirniTujec]
> > [alek14]
> > > [NemirniTujec]
> > > NO, saj ravno to je bil moj point - zato je afnanje nad "pametno" simono nepotrebno, ker je splosno znano, da zaradi laufanja na vrocini telesna temperatura pac ne preseze 41 stopinj, ce z akterjem ni nic narobe. Zato pa je napisala "ce si fit in to delas pametno".
> >
> > To ni res. Temperature zraka nad 32°C so smrtno nevarne zaradi komponente vlage, ki ni vedno zaznavna. Tudi svoje dejanske telesne temperature ne zaznavamo. Naša klima se poleg naraščanja temperatur, ki je predvsem posledica naraščanja zračne vlage, spreminja v tropsko. Človek lahko prenaša tudi 50°C, če vlaga ni previsoka (sem sprobal Julija v Houstonu - sem bil 29 let star - sem se komaj rešil). Ni bilo nobenega alarma. Samo počasi sem postajal dezorientiran - k sreči klimatiziran prostor ni bil daleč. Ko se začne, imaš morda 5 minut časa, da se ohladiš ali pa je lights-out.
>
> Softic se boji zvite vrvi :-))

:-)
Može i to.
Samo ko to doživiš tudi vidiš kako ljudje sami sebe slepimo kako lahko nategnemo fiziko. Ne moremo.
hmm a sem jaz danes potemtakem vseeno nategnil fiziko, al je kaj drugega blo to, ko sem z biciklom prevozil dobrih 110km in se ob tem kumulativno dvignil za dobrih 1500m? saj priznam, da tam na Pohorju je blo prijetnih 22, sam do tam je bilo pa švica na tone, gor pa tudi nisem ravno dolgo bil...

:-)

lpA

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen