Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[jani1974]
> [NemirniTujec]
> > [jani1974]
> >
> > Tudi jaz sem pred časom z enim belcem od doli govoril, pa je rekel, da še gre, ampak da ga je strah za njegove otroke.
>
> Za bele juznoafricane vas skrbi?
>
> Ubogi nedolzni ljudje res. Mladic in Milosevic bi lahko sla k njim v solo, pa bi se nam tudi onadva smilila.

Točno, ko so bili Srbi v premoči, so pobijali Hrvate in Muslimane. Ko so bili Muslimani v premoči, so Srbe in Hrvate vodili v suženjsvo, ko so bili Hrvati v premoči, pa so ustanovili Jasenovac.
Vsak se obnaša kot svinja, ko dobi priložnost.
Jaz bi nekak rekel da imas bolj in manj krvolocne kolonizatorje in diktatorje - lahko ti zgolj vladajo in te drzijo na spagi - tako kot svabi slovence ali anglezi skote, lahko pa te iztrebljajo - kot ravno isti anglezi ameriske in avstralske aborigene, ali svabi zide, ko so nekoliko poludili...

Benevolentnost kolonizatorjev raste z njihovo ljudsko dovolj visoko gladino korita v maticni drzavi in kako zelo na oceh jim je izkoriscanje kolonij.

Zato je vsekakor bolje da ti vladajo ameri ali svabi, kot pa srbi ali kitajci ali rusi. Ce ze nikakor ne prodje, da bi si ucinkovito vladali sami.

Problem juzne afrike skupaj z vecino preostale afrike je dekolonizacija, ki je prepustila plemenjake njihovi lastni pameti, ali pa brutalnem izkoriscanju korporativnih biricev ki so si prilastili celo drzavo (primer juzne afrike).

Juznoafriska storija kjer zdaj crnci planirajo iztrebljanje bivsih gospodarjev, ni bistveno drugacna od mnogih podobnih klavnic ki so se po afriki in aziji zgodile ze velikokrat - slucajno je tukaj distinkcija tudi po rasi, ker so bivsi gospodarji belci. Prav lahko bi bili tudi crnci drugega llemena (ruanda) ali arabci (juzni sudan), ampak v tem primeru bi mi v evropi stvar opazili sele ko bi bilo par 100.000 mrtvih. Zdaj pa opazimo ze par lincanih veleposestnikov.

Beli in crni juznoafricani si drug druge zasluzijo glih ene tok kot srbi in siptarji. Same ljubece dobrosrcne dusice, kamorkoli pogledas.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen