Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[PyotrNovak]
Ne mislim cisto tako, toda na zalost podobno.

Crne afne v juzni afriki masovno pobijajo bele farmarje, EU tisina.
(search White genocide in SA, imam Boera prijatelja dol)
Tudi jaz sem pred časom z enim belcem od doli govoril, pa je rekel, da še gre, ampak da ga je strah za njegove otroke.
KDO jih bo cez par let futral??? Ocitno jim sosednji Zimbabve ni dovolj. Odkrite izjave na TV da je treba pobit vse belce....
Jezi me njihov način, najprej doli pobiti vse belce, potem pa s čolnom v Evropo k taistim belcem po pomoč.
Hocem rec, da bodo "rjavi in crni inzenirji" razfukal evropo na prafaktorje. CE, se ne pojavijo novi dolfeti in napravijo red. Glede kaksen teror nad informacijami izvaja Merlkca v Nemciji, nic nemogocega, celo ZELO verjetno.
Pred časom je bilo napisano, da je otrok do 5 let v Nemčiji že več tujcev kot Nemcev. Tako da je Nemčija po moje že zgodovina. Po 10 generacijah sposobnih gospodinj...
Chinki so much overrated - poglej starostno piramido, courtesy One child policy.
Ko operiraš z milijardo ljudi, triljoni deviznih rezerv, atomsko bombo in proizvodnimi kapacitetami, ki jih v tujini marsikje več ni, si po moje kar fino pozicioniran. Pa dovolili so dva otroka pred kratkim, tako da bodo čez 20-25 let imeli vojakov koliko?
Ce izginemo belci, pozabi na civilizacijo. Najmanj timeline RIm - renesansa, ce ne dlje. S tem da so lahko dostopni resursi izcrpani.
Ja, zahodna civilizacija ima trenutno neskončno podobnosti z Rimom tik pred propadom. In barbari so že tudi na limesu.
So pa Kitajci na stališču, da smo mi za njih barbari, tako da iz tega zornega kota prihaja še eno potrdilo moje projekcije in upanje, da se bo pismenost ohranila vsaj v kitajskih pismenkah.
Pozabljas Ruse (in bivse vzhodnjake ki se jim zaradi varnosti spet prikljucijo) ki se pac ne bodo obirali deratizirati cele Afrike, ali celo zahodne EU ce bo treba. Tam ni zahodnih self destruktivnoh pusijev. Lahko se pojavijo kot faktor stabilnosti. So bili v zgodovini se bolj nori obrati.
Rusi so res fino vmes in bodo zadrževali fizični pritisk, da bo naju slovensko zdravstvo še pravi čas pospravilo in najine projekcije ne bodo postale osebne izkušnje. Ampak bolj dolgoročno upanje pa Rusi po moje niso, ker ko bo zmanjkalo plina...
Pa problem imamo z višegrajsko skupino, da kljub Junckerju ne bo hotela imeti nič z Rusi. Mogoče smo v eni taki bližnji kombinaciji južni Slovani + Rusi proti Turkom na Balkanu.
Moje osebno mnenje je, da Musk tako hiti na Mars, da resi kar se se da.
Mu bodo Kitajci shekali rakete in se sami na Mars vozili. Pa tudi on bo prej pod rušo, preden bodo nastali resnični problemi.
Juzna Amerika nekako rine, mogoce vse skupaj na nivoju 19 stol.
Pa vojska prevzame oblast, če negativne posledice demokracije in človekovih pravic postanejo prevelike...
US: ne vem, za moj okus imajo VSI mnogo vec pravic kot beli moski, ki so krivi VSEGA. Another civil war? Sploh ni nemogoc, poglej kaj zganja Maxine Waters in ostali.
Ne gledam drugega kot Johna Oliverja. Trump me skrbi, ker je prestar. Kot Jelinčič, mu možgani ne delajo več dovolj hitro.
Precej dobra resitev: US in RU skupaj. Vseeno mnogo vec skupnega kor razdvajajocega pod zadnjo crto.
Absolutno. Ne razumem, kako Američani še zmeraj postanejo nervozni, ko kdo omeni Ruse. Rusi so milina v primerjavi z vsem ostalim. Po časih hladne vojne se bo še vsem kolcalo. Ali pa se nam že.
Teroristi, atomski in bio??

NE VEM. Se spomnim hladne vojne, toda to je bil enostaven proces, danes pa je cel sistem popolnoma kaoticen in nepredvidljiv.
Za atomski in bio terorizem moraš malo v šolo. Če greš malo v šolo, dobiš službo in plačo in babe. In potem te želja po terorizmu v glavnem mine.
To je tudi recept, zakaj že X let ni bilo nobene revolucije v Evropi. Ni voditeljev.
Po svoje sem vesel da sem toliko star, na zalost.
Jaz pa sem v fazi, da bi rad kmalu kaj ukrenil, preden bom prestar :-)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen