Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[bc123a]
> [depersin]
> Ni čudno, da zaupanje v EU kopni ob takih neumnih ultimatih. EU naj omogoči, da bodo podobna podjetja lažje poslovala in jih države ne bodo mogle ovirati.

Aj ne bluzi. Sobodajalstvo in taxi sluzba obstajata ze desetletja. Imata svoje jasne uzance, ki nikakor ne skodijo potrosnikom.

To da se par frajerjev iz silicon valleya spravi k biznisu z mesijanskim kompleksom spreminjanja sveta, na tem nic spremeni. Sploh ce jim je edini nacin kaksnekoli dodane vrednosti to, da se ne drzijo predpisov.
To je problem vseh novih poslov iz silicijeve doline, edina dodana vrednost je izogib davkov, od tod njihova konkurenčnost. Davke sicer neradi plačujemo, so pa nuja za delovanje države.

V mojem bloku nekdo na crno oddaja airbnb, in ne, ni mi vsec. Ze studentski obrat na 10 mesecev je motec, kaj sele menjavanje gostov na vsakih nekaj dni.
Stanovanjski objekt je stanovanjski in res ni prijetno dnevno srečevati nepoznane ljudi v svoji hiši. Še s študenti so potencialni problemi, ne mi govorit da niso. In če živiš v večstanovanjskem objektu se spodobi spoštovati tudi mnenje ostalih, ne slediti samo svoji ekonomski računici!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen