Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[najobj]
> [NemirniTujec]
> > [najobj]
> > > [matjazfinance]
> > > > [NemirniTujec]
> > > > jaz bi se tut malo prepiral o tem kaj so pravi avti :-)))
> >
> > > Ah o tem ni nobenega dvoma, vsaj zame ne - edini pravi avto je ameriški, body-on-frame, klasični avtomatik, zadnji pogon (lahko z 4x4 opcijo) in z V8 mašino (dopuščamo določene redke izjeme, recimo klasični Jeep Cherokee z legendarnim 4.0 vrstnim šestakom; no pa tudi body-on-frame konstrukcije ni imel, a mu oprostimo).
> > > Lahko je pickup ali SUV, lahko je muscle car, ali pa limuzina/karavan (le da slednjih že dobrih 20 let ne delajo več, razen Chrysler 300C)

> > ... čuj, jebeš šoferja, ki ne zna sam šaltat, ko je treba ...
> >
> > P.S.: na dirki F1 v Monte Carlu se v povprečju šalta na manj kot 2 sekundi in ko so F1 imele "normalni" šalthebl, so po tistih ozkih ulicah s povprečno hitrostjo čez 130 km/h vozili dobesedno z eno roko in kdor v dveh urah dirke ni šaltal na desetinko sekunde natančno, se je lahko poslovil od dobre uvrstitve ... alzo, jebeš avtomatik ...

> Whos the real bro?
>
> youtu.be/3zDHSLDY0Q8

... čuj, kaj ti še nisi v Urugvaju ali čakaš, kaj bodo naredili Angleži ? ...

P.S.: gol Cavanija po duplem pasu na 50 metrov s Suarezom je najboljši gol, ki sem ga videl v zadnjih nekaj letih ...
Lej, ko ti je nepremicnina heri kejn najboljsi igralec, ves da lahko gres samo se na pogreb.

Jaz cakam kaj bodo naredili Urugvajci proti Francozom in morda Brazilcem. Naceloma ne verjamem, da bi brazilce premagali. Lazje potencialne Belgijce. Ce dobijo anglijo v finalu jih bodo pac odpihnili ko ruse.

Ce bo Brazilija brez Casemira premagala Belgijce, so prvaki. Jaz bi sicer dal Firmina namesto onega govna od Neymarja v prvo enajsterico, ampak to je ze cela svoja debata...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen