Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[republican]
Vsi pač niso za vse. Dober kadrovik zna prepoznati lastnosti kandidata, ki jih potrebuje pri svojem delu.

Pa še nekaj. Na razgovorih za službo večina kandidatov laže, oziroma se želi prikazati v lepši luči. Naloga kadrovika je, da odkrije prave lastnosti kandidatov.... tudi tiste, ki mu jih poskušajo zamolčati, oziroma olepšati.
Jaz sem razočaran nad delom kadrovikov, ne glede na to v kateri vlogi sem nastopal (torej kot iskalec ali tisti, ki najema). Preveč se gledajo formalni parametri (starost, izobrazba, del. izkušnje in/ali konkretna znanja) premalo pa mehke veščine (predvsem to koliko bo kandidat kompatibilen v novi organizaciji). Kadrovske agencije so razred zase, te se zanašajo predvsem na psihološke teste, ki jih zaposlovalcem drago prodajajo, jih je pa možno prav tako zblefirat (sploh če jih rešuješ večkrat, vsi namreč uporabljajo iste ali zelo podobne teste)...20 minut razgovora pove več, kot vsi testi skupaj, pa tudi to seveda ni buletproof, nekateri na razgovoru delujejo zelo kredibilno, v resnici pa so hud kiks...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen