Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
Zadnja sprememba: pobalin 19.06.2018 13:28
[macon]
Sem. Zobec je pomahal s ključi in nekaj povedal, varnostnik je tekel za njim, ga prijel pod roko in ga peljal nazaj proti kontroli. Vse skupaj je izgledalo precej poniževalno za sodnika, ki na sodišče ni prišel prejšnji teden v službo, poleg tega je bil še nepotreben fizični stik.

Ampak dokler ga nekdo ni usekal oziroma Janše v zaporu sploh niso tepli, so verjetno vsi drama queeni in jim ni hudega, kenede?
Ker nadgospod Zobec je imel (zdaj imajo vsi njegovi peers) absolutno in od Vsevišnjega naravno dano pravico hoditi skozi glavni vhod mimo redne procedure, ker mu je službeni predaleč. Ker za nadgospoda Zobca je druženje in komuniciranje z nižjimi bitji in njih fizični dotik nevzdržen. Zato prijemanje za roko v manj kot 24 urah v medijih desnega pola postane fizični napad, zvijanje roke na hrbet, zbitje po tleh, strašne duševne in fizične bolečine ipd.

Ker za nadgospoda Zobca ne veljajo nobeni pravilniki in postopki, ker on si sam kroji svoja nadpravila in svojo nadpravico, s polit-ideološkimi simpatizerji pa tudi nadresnico. Zato se nadgospod Zobec celo pri tako banalni zadevi kot je razkazovanje sodnih dvoran visokim in uglednim tujim obiskovalkam zaplete v spore in obračunavanja, v katerih njegovo pleme vedno prepozna komunajzarske napade in stalinistično blatenje neoporečnega lika edine pravične strani sveta. In ker je nadgospod, njegova ekscelentna sodna visokost Zobec od Vsevišnjega izbran, pravo pravico v Mojo Deželo uvaja ne skozi predloge sprememb pravilnikov, predpisov, postopkov, ampak z osebnim generiranjem ekscesov, ki futrajo mrhovinarske medije in pobesnela plemena.

Ves ta sarkazem izlivam zato, ker se spomnim obeh njegovih incidentov, ob katerih sem si iskreno želel simpatizirati z domnevno diskriminiranim sodnikom, a bolj ko sem bral (predvsem desne) interpretacije dogodkov, bolj je bilo vse skupaj naphano s politikantsko-tribalistično navlako, ki je iz Zobčevih grotesk skušala ustvariti požig Reichstaga.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen