Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 10.06.2018 20:29
[najobj]
> [PyotrNovak]
>
> PS Mozakar ima IQ okoli 157. Koliko je tvoj?

... čuj, če bi jaz imel toliko keša kot Trump, bi mi izmerili IQ vsaj okoli 160 ...
Jaz si niti cukra ne merim, sosed govori da ga ima 20 (jaz na domačem merilnem stroju le 5 ali nekaj več) pa je kljub temu vesel in dolenjsko šmarnico pije, pa so mu rekli, da bo umrl, ker me ima za pametnega sem mu dejal naj gre k zdravniku, drugače sem ga z njegovim trnom od šipka popikal po nogi in po nožnih prstih spodaj in zgoraj, je kar tulil od bolečin, star pa je 70 let...Bolj je pomembna čustvena inteligenca, situacijska inteligenca...Pred veliko let mi je malo prfuknjen zdravnik dejal, da bi morali dodati zdravila, če želiva doseči pritisk 140/90...Sem mu po domače rekel "jebi se"...Prijatelji zdravniki so mi dejali da ogrožam svoje življenje...danes je tlak cc. 130/70, počutimm se odlično in niti na misel mi ne ne pride uporaba farmacevtskih strupov, rekel sem si če želiš biti zdrav proč s farmacijo...To ni v nobeni povezavi z merjenim IQ...vsem tistim ki se šopajo z zdravili je potrebno odšteti od IQ 100 in dobimo kretena z IQ 60...Že 10 let mi pošiljajo drek od Swita, ki gre v rezance, tudi naslednji bo rezanec...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(