Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 28.05.2018 13:56
[rename]
> [crt]
> > [Gustl]
> > "Danes NSi nima naše podpore."
> >
> > Naj podam ločeno mnenje - mojo podporo se vedno imajo.
> >
> > Razlaga:
> > To s splavom je brezvezna histerija in sploh ne bi smela biti tema, tudi NSi ne zeli, da je to tema pa so zajebali in sedaj kao to je tema.
> >
> > Kaze pa na siceršnjo nelagodnost skupine volivcev, ki NSi podpira zaradi ekonomskega programa (kamor spadam tudi sam). Ni potrebno veliko, da se cez stranko naredi križ (hehe:), pravzaprav se je stalno v iskanju razlogov, zakaj morda vseeno ne.
> > Zajebano za stranko, zato morajo se toliko bolj paziti, kaj blebetajo pri temah, ki za nas sploh ne bi smele biti vec teme.
>
> podpisujem v celoti.

Tudi jaz podpišem tole.

In dodajam svoje videnje Simoninega teksta, ki ga vidim kot (ne)načrten napad na NSI, da ne bi dobili (pre)več glasov, kot jih "žlahtni desnici" namenjajo Murgle.
Da ne bi slučajno prišlo do desne vlade (SDS+NSI+SLS+Požar), je treba napasti vse akterje (potencialne desne vlade).
In za dobro mero udarimo še po Janši (migranti) in dodatno hvalimo Levico, da bo za dobro vago.
Hudiča: Levica = podružbljanje gospodarstva = razlastitev = venezuelska stvarnost. Ravno Levico bi morali (v Financah, če hvalite gospodarski program NSI) sesuti v prafaktorje!
Brezkompromisno in na hard!
Ne pa hvaliti njihovo doslednost???!!!
WTF!!!???
In če k temu dodam še več kot očitno namensko ignoriranje Požarja, potem je tale članek spet tisti iz rubrike "s stisnjenimi zobmi" ... alias "hočem črnca 2.0"
Simona se verjetno bolj spozna na politiko. Jaz zagovarjam veliko koalicijo (naj se tako dolgo usklajujejo kot v Nemčiji) brez drobižastih strank, ki so samo za zgago. Merklova se je tudi znebila "Jamajke". Če se želimo primerjat z Nemčijo. Lep dan.

P.S. : samo Desusa, SD-ja in levice NE blizu. Ne bi rad več poslušal odgovorov na vprašanja v stilu: vprašanje: ....Odgovor. lala..., ampak bi rad povedal še tole. Vedno in redno. Požar: odličen novinar, bolje kot slab politik.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen