Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[republican]
Mene bolj kot to, da nas bodo razfukali muslimani skrbi, da se bomo razfukali sami. To je tudi cilj islamskih skrajnežev... Dobro se zavedajo, da s terorističnimi napadi Evropi ne morejo povzročiti večje škode... lahko pa dosežejo, da se bodo Evropejci spet pobili med sabo. Že zato bi morala Evropa tesno zapret vrata migrantom. Ampak jbg, če pa Nemci potrebujejo migrante.
Z napadi lahko sesujejo turizem, ki je pomembna panoga. Potem bodo muslimani užaljeni za vsak drek, mi bomo pa začeli ločevati moške in ženske, ukinjati "nespodobnost" kot so recimo ženske športnice v tesnih kostimih, prepovedovat "žaljive" umetnike- recimo poslovil se bo lahko celoten heavy metal ali pa akt v slikarstvu in tega, kar je nam samoumevno je še nebroj. Samo glej in se čudi, levi omreženi konformisti pa nas bodo prepričevali skozi javna trobila, kako je to začasno in normalno.

Že danes se delajo, da porast spolnega kriminala ni povezan z migranti in muslimani, tišajo kritike, cenzurirajo medije in ves čas ogabno lažejo. Naše družbe so pripravljeni žrtvovati na oltarju česa? Si pripravljen hoditi naokoli in se spotikati ob plastiko in smeti po tleh ter gledati posvinjane travnike? A veš kako malo prašičev je potrebnih, da je vse zasvinjano, mi se bomo pa lahko šli akcije tipa Očistimo Slovenijo?

Hkrati, ko levičarji tulijo o vsaki figi desnih kot fašizmu, lahko muslimani ženskam počnejo kar hočejo: lahko jih mladoletne poročajo in posiljujejo, po EU so jih začeli obrezovati, da o pretepanjih ne pišem. Levičarji pa nič, levičarke pa nič.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen