Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Valuk]
In zdaj, ko si v svojih postih okrcala grde feministke..kako to pomaga lepim nefeministkam, ki so še vedno žrtve seksualne vsiljivosti moških?
V primeru recimo Weinsteina je zelo tanka crta med tem, kje so se koncale zlorabe in zacela trgovina. Ni dvoma da je posilil kar nekaj zensk in za to bo sel sedet. Ampak za veliko sem iz njihovih "izpovedi" razbral da ... kaj naj recem. Ali so tako neznansko naivne, neumne, ali pa so morale skociti z zgodbo ven, da se ne bi kdo spraseval, ali so sle prostovoljno.

Ker prvo pravilo spolnega nadlegovanja s strani zamascenih, zarascenih, pujsastih dedcev z veliko vpliva in moci je: veliko zensk jim prostovoljno da, in potem prasci mislijo, da so vse taksne. In potem se rodi spolno nadlegovanje, ki lahko, ce prascu nihce ne nadene uzde, konca s posilstvi.

Za vsako zensko ki jo je vpliven prasec poslatal obstajaja ena ali pa celo dve, ki sta se dali poslatat prostovoljno. To je zal tudi resnicnost, ki jo feministke nocejo videti. Jaz sem skoraj preprican, da je Weinstein ali pa kateri od drugih sorodnih pujsov nategnil tudi Jennifer Lawrence, celo morda so tiste slike, ki so leaknile vse naenkrat (!!!!) dejansko iz enega samega telefona kaksnega od holywoodskih producentov, ne iz mnogih telefonov mnogih igralk.

Occamova britvica.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen