Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-411201 sporočil: 127
Zadnja sprememba: anon-411201 23.04.2018 15:58
[Valuk]
> [kajulci]
> > [Valuk]
> > > [kajulci]
> > >
> > >
> > > Seveda. Ampak zakaj si to napisal z očitajočim tonom? Ali ti trdiš, da je to nekaj slabega, če moški rad pogleda lepo žensko?
> >
> > Ampak kot je kolega NemirniTujec pronicljivo ugotovil, družba ženske, ki so grde ( in ob tem niso pametne oz. nimajo nekega specialnega znanja) zavrže na smetišče oz. lahko kandidirajo samo za čistilke.
> >
> > To ni vredu in to smao pomeni, d aima diktatura tiča prevelik vpliv.
>
> No, s tem, da ima diktatura tiča prevelik vpliv, se jaz komot strinjam. Ampak jaz ne vidim problema tam, kjer ga vidiš ti. Ti vidiš problem v tem, da grde ženske in hkrati glupe nimajo možnosti, jaz pa vidim problem v tem, da so ženske same krive, če se ne poštimajo, uredijo, in shujšajo. kajti če bi to naredile, ne bi bile več grde. Ti se torej ukvarjaš s problemom, ki je nerešljiv, jaz pa s problemom, ki je totalno rešljiv. Z drugimi besedami, ti filozofiraš, jaz pa dajem praktične nasvete za rešitev problema grdih žensk. In še to, tvoje filozofiranje grdim ženskam nič ne pomaga, moji nasveti pa jim - kdo ima torej raje ženske, pa četudi so grde in glupe? Ti, ki bi jih pustil v vsj svoji grdoti, a hkrati filozofiral o njihovih pravicah, ali jaz, ki jih zbrcam, naj se poštimajo in si spremenijo življenje?

In zdaj, ko si v svojih postih okrcala grde feministke..kako to pomaga lepim nefeministkam, ki so še vedno žrtve seksualne vsiljivosti moških?

Jaz pravim, da je problem, da moški razmišljajo s tičem. Ti pa praviš, da to ni problem in naj bodo vse babe lepše, zakaj, da bodo dedci seksualno še bolj poneumljeni?
To je tvoj problem, da moški razmišljajo tudi s tičem. Jaz nimam problema s tem, da razmišljam tudi s tičem. Po moja žena, s katero sva poročena 10 let in 7 mesecev, tudi ne. Če ne bi razmišljal tudi s tičem, bi bil že 10 let, 6 mesecev in 3 tedne ločen. Niti se nimam za seksualno poneumljenega - kar koli naj bi že to pomenilo. Sicer pa se lahko, če ne želiš razmišljati tudi s tičem, kastriraš in bo tvoj problem pretežno rešen. Svet se začne spreminjati pri sebi, ali kako že pravijo... Torej zakaj tega ne narediš?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen