Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[abohte]
Seveda ima smehljajoča novinarka, ki ji anonimni neotesanec pred kamero zabrusi, da nocoj ne bo kavsala, bistveno več moči, kot revež v kakšnem od Amazonovih skladišč. Vendar se zanj, čeprav sem prepričan, da bolj trpi in njegovo trpljenje ni akutno temveč kronično, ne bo histerično oglašala nobena urednica, zanj ne bo pisal noben pobalin.
Res je. Pa ne samo za reveža v Amazonovem skladišču nekje v tujini, še pri prodajalkah v slovenskih trgovinah, deželnih skladiščnikih ali voznikih je empatija zelo omejena - šteje vidik kupca. Po forumu sem iskal ključno besedo Amazo*, da bi preveril, če sem kje objokoval usodo Amazonovih delavcev. Očitno nisem. Tudi pod tvojim imenom nisem našel ničesar takega. So pa to počeli novinarji v Brexitaniji (in mogoče še kje).
www.google.com/searc...&tbs=qdr:y
Sprašujem se, kako se počuti urednik na STA, ko nek anonimni pobalin javno (in netransparentno) pljuva po njegovem delu in po njem ("dežurni rejver")? Kaj ni to cyberbullying?
Najbrž se da opredeliti tudi tako. Omenil bi, da so dežurni novinarji/redaktorji STA za odjemalce medijskih vsebin enako anonimni kot jaz, a so (domnevno) plačani za svoje pisanje, ki (domnevno) mora izpolnjevati neke minimalne standarde novinarskega poročanja. Korektnih prispevkov praviloma ne podlagam z zlobnimi komentarji.

Dežurni rejver je moj opis (anonimnih) oseb, ki nalagajo vsebine v nadvse belosvetsko poimenovano rubriko Finance Live. Norčujem se iz tega smešnega imena in predvsem takrat, kadar objavijo evidenten polizdelek, nesmisel, slabumnost ali zavajanje, ki je zelo pogosto vzet od sta.si. Mislim, da je bolj na humorni kot na žaljivi strani, če sem live/lajv parafraziral v rejv/rave. Rave je angleška beseda z naslednjimi pomeni:
en.pons.com/translat...c_en&lf=en

Čeprav močno dvomim, da tisti, ki celo za osnove svojega poklicnega dela skrbijo le z levo roko, potem s tesnobo prebirajo moje pikre komentarje o svojem delu. Ampak po tem tvojem opozorilu se bom malo bolj brzdal.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen