Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-411201 sporočil: 127
Zadnja sprememba: anon-411201 21.04.2018 18:38
[Petunija1]
> [vickibedi]

> Jaz sem edini, ki je pač snel masko, (priznam namerno kot provokacijo, da vidim kdo se bo odzval) in odzvale pa so se pač ženske, tiste, za katere mi je bilo že vesčas jasno,kako se bodo odzvale..pijavke pač samo čakajo in čakajo, kam se bodo prisesale :)
>

Ne, ti si edini, ki je v tistem omizju uporabljal zgolj plazilski del možganov, če bi vsi hodili naokoli "brez mask", bi bilo življenje na tem planetu še večji pekel kot sicer je oziroma bi bili na nivoju živali, ki ravnajo instinktivno, brez zavedanja in razuma.
V bistvu bi bilo življenje na tem planetu, če bi vsi hodili brez mask, natanko takšno, kakšrno je bilo življenje skozi celotno človeško zgodovino, vse do zadnjih nekaj let. Ali je bilo življenje v tem obdobju pekel, je sicer diskutabilno. Sam menim, da ni bilo, saj je v teh nekaj tisoč letih človeštvo prešlo iz bivanja v savani in v votlini, na bivanje v klimatiziranih prostorih, z ohlajeno hrano in samovozečimi avtomobili. V tem času so tudi ustvarjali umetniki in umetnice, ki so opevali življenje. Pekel?!

Posebej zanimivo pa je dejstvo, da se je ves ta tehnološki in družbeni napredek zgodil ravno v patriarhatu.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen