Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
Zadnja sprememba: anon-204390 21.04.2018 17:46
[Petunija1]
> [vickibedi]

> Pazi kaj si želiš (ker želje se ti lahko uresničijio).

To velja za neumne/zmedene ljudi, ki ne vedo kaj bi radi, ne zame.


>Meni je ena (mlajša) sodelavka pred časom pojamrala, da sploh ne najde VEČ normalnega tipa.

To je evergreen. Vredu tipov NIKOLI ni bilo v izobilju, patriarhalno okolje jih večino trajno okvari.

>Tazadnji ki ga je imela, se je celedneve ukvarjal vglavnem sam s seboj in se gledal v špegu po celi dan in treniral svoje bicepse. Feministke hočete iz moških narediti pi*ke in zdaj jih imate :)
>

Čisti seksizem. Kot da se je imela povprečna ženska kdaj čas ves dan ukvarjati s sabo in gledati v ogledalo. Egoizem, samozaverovanost, narcisizem so bile od nekdaj moške lastnosti, spreminja se samo to na kaj se fokusirajo in zadnje čase so to pač bicepsi, to nima prav nobene veze z dosežki feminstk.
Pička je polni organ, a pizda je karakterna osobina:
www.youtube.com/watc...os5hiVh5ls
> Zadnjič sem sedel v enem kafiču s sodelavci in sodelavkami. Pa je mimo prišla ena res huda bejba, mislim res huda. Pa me rukne sodelavka, daj nehaj buljit, saj smo vsi videli, da je dobra.
>

Sodelavci so se torej lahko obrzdali in niso buljili v žensko, edino tebi ni uspelo in sedaj trdiš, da si ti edini normalen, lol.
Jaz sem edini, ki je pač snel masko, (priznam namerno kot provokacijo, da vidim kdo se bo odzval) in odzvale pa so se pač ženske, tiste, za katere mi je bilo že vesčas jasno,kako se bodo odzvale..pijavke pač samo čakajo in čakajo, kam se bodo prisesale :)
>Ja najbrž res drži, da starih dedcev ne boš obrnila, ampak kaj je potem tvoj cilj ?

Jaz nimam na tem forumu nobenega konkretnega cilja, občasno pridem sem, preberem kakšno novico, kakšen komentar in kaj napišem.
Super, zaje*ala si svoj cilj (ki ga itak nimaš).

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen