Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-343346 sporočil: 396
Zelo lepo in pošteno si napisal. Tukaj je glavni problem v tem, ker vsi, kateri se spravljajo nekaj delat mislijo, da bodo neko delo dobili celo povrnjen vložek. Opazil sem nek odrugo zanimivost in to je, da ljudje, kateri kupijo nepremičnino ne preverijo vseh podatkov v štartu in tako nepravilnosti, katere so prikritie podtikajo izvajalcem del.

Zato je potrebno pred začetkom del preveriti vse in narediti plan A, Plan B in šele nato pristopiti k iskanju izvajalcev. Sam osebnio sem pri investiciji zaprosil za strokovna mnneja ljudje, kateri so imeliprakso z obnovami in so mi svetovali. Prav tako je dobro povprašati za strokovno mnenje predvsem priv podiranju raznih zidov v večstanovanjskih hišah ljudje, kateri nimajo interesa zavajati in gledajo skozi stroko. Nikar, da ti statično poročilo pridobi zidar ali tisti, kateri ima namen opravljati dela. V teh prierih bo popušil tisti, kateri je naročnik.

Zato iz lastnih izkušenj vem, zidarji, kateri samo delajo ti bodo dobro naredili, če imajo dovolj poštenih in natančnih podatkov. Zato kar čez palec obtoževati vse je nekorektno. Če lastnik ne ve in nima natančnih podatkov o objektu je iluzorno pričakovati, da ti jih bo en zidar nabavil, kateri samo vidi objekt- Samo poglejmo kako se šminka zadnje čase.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen