Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Petunija1]
> [vickibedi]

>
> Krive pa ste seveda Slovenke, ker ste iz slovenskih moških naredile copate :)

A dejansko obstaja kakšna stvar na tem svetu za katero niso krive ženske? Sam prašam.
Bolj malo, če sem iskren.. ;) Pokojni dr. Rugelj, ki je bil zelo čislan v določenih krogih, je trdil da so za alkoholike krive njihove žene. Ni sicer omenjal kdo je kriv za ženske alkoholike, ampak najbrž je menil, da so si babe same krive če pijejo...
Sicer se mi pa, odkar sem se bolj ali manj umaknila iz spremljanja in debatiranja notranjepolitičnih tem, gladko fučka koga si bodo slovenčki izvolili na oblast. Če bom šla na volitve bom zelo verjetno volila kakšno obskurno strančico ala "Za zdravo družbo" sicer pa na kavču s kokicami v roki spremljala to prerivanje velikih in malih za vstop v parlament, dejansko bodo prihajajoče volitve zanimive kot že dolgo ne in vse opcije so odprte.
Mnogim Slovencem so, takole intimno, pri srcu mačo tipi politikov (diktatorjev). Putin, Trump, Orban in podobni bi najbrž kar visoko kotirali po priljubljenosti, Erdogan malo manj, ker je Turek, zato pa bi bil Tito še vedno kar visoko na lestvici, navsezadnje pa tudi (malo manj)seveda Janša, manj, ker ne zmaguje in Jelinčič, ki se ni izkazal za tisto, za kar se je prodajal. Eno je vox populi (čustveni moment), drugo pa to kar ljudje dejansko obkrožujejo na volitvah. Tam najrajši obkrožijo nekoga čim bolj brez jajc, ki ponuja običajno mineštro neuresničljivega.. (volilni racio)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen