Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako ustaviti Asada?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
[Glavni forum] Tema: Kako ustaviti Asada?
[#2707875] 17.04.18 11:24 · odgovor na: (#2707858)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 17.04.2018 11:25
[rename]
Imata srečo, da se Gustlovim ne ljubi več ukvarjati z moderiranjem foruma.
V boljših časih, bi šla že zdavnaj v čakalnico ali toplice, ker tako vztrajno smetita po debati s hokejskimi kvotami.
... holy shit ! ... čuj, namesto da ti tukaj predpisuješ, o čem se je na totem forumu dovoljeno pogovarjat oziroma da svojemu forumskemu prijatelju Gustlu hinavsko sugeriraš, naj tebi nadležnega politično nesprejemljivega forumaša našutira s totega foruma, ker se noče pogovarjati o islamski invaziji na Evropo in podobnih glupostih, ki zanimajo tebe, ti raje jaz svetujem, da postaneš številka 161 ...

P.S.: če se prav spomnim, si me v najini dolgi forumski "zgodovini" nekajkrat že ignoriral, pa si me odignoriral, pa spet ignoriral, tako da sem ziher, da poznaš postopek in ti ga ne bo težko ponoviti, ob tem pa upam, da si ne boš že spet premislil ... aja, in še za Gustla, če bo slučajno prebral toti post in če ti bo izpolnil željo, naj ti jo izpolni takoj, ker sem glih danes od Financ dobil ponudbo za podaljšanje naročnine do 29.07.2018 z rokom plačila 25.04.2018 ... khmm, pa da si ne delam stroškov brezveze ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen