Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Petunija1]
> [vickibedi]

>
> WTF is Angleca Likovič ?

Kot ideal novega feminizma si mi dal link do govora konzervativne mnenjske voditeljice Tammy Bruce, ki ima zelo podobna stališča kot razvpita Angelca Likovič, menda ne boš trdil, da je ne poznaš. S tem, da so ameriški konzervatici že pogruntali, da je feminizem IN in da je bolje, da predstavijo svojo verzijo kot da ga poskušajo diskreditirati, zato se imata sedaj tudi Trump in Bush za feminista, lol.


>
>Jaz ti hočem razložit, da se feminziem spreminja, pravtako kot vsa ostala gibanja in ideologije. In tvoja vizija feminizma (1.0) je absolete.
>

Osnovna ideja feminizma je popolnoma ista kot na začetku, boj za pravice žensk in njihovo humanost. In ne samo da bazični feminizem NI "absolete" ampak je, zaradi različnih vzrokov, ki jih tukaj ne bom razčlenjevala, v vzponu.

> p.s.tole je link od pobalina :
> www.youtube.com/watc...7GWHgVZJQU
>

Kaj točno si želel povedati s tem linkom? Saj menda razumeš, da gre za satiro in ne pravi intervju?


>
> Ja, če ga najdeš takšnega, pa mi piši. :)
>

Tukaj je prvih pet pro-feminističnih moških, ki mi v tem trenutku padejo na pamet in izpodbijajo tvojo tezo, ki jo konstatno ponavljaš, da feministke sovražijo vse moške in da vsi moški sovražijo feministke.

1. ekolog Derrick Jensen en.wikipedia.org/wik...ick_Jensen
2. edukator Jackson Katz www.ted.com/talks/ja...en_s_issue
3. sociolog Michael Kimmel www.ted.com/talks/mi...ed#t-15136
4. profesor Robert Jensen en.wikipedia.org/wik...ert_Jensen
5. novinar Chris Hedges en.wikipedia.org/wik...ris_Hedges
Ha ha, tole si maestralno zafurala; 1:0 zate, priznam :)
Angelce ne poznam, saj zastopiš, da me takšne metuzalemske ženske res sploh ne zanimajo, sploh če nimajo vsebine...in tudi je sicer v satiri ponavadi izrečeno mnogo tega, kar dejansko mislimo...sicer pa od unih supemastčnih vesoljcev, ki jih limaš, kje boš našla normalnega moškega za normalno žensko ? Petunija, get real. živiš na tej zemeljski obli ne na Marsu, halo !

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen