Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 04.04.2018 19:21
[republican]
> [NemirniTujec]
> V bistvu sva budali midva, ker se z verskim pripadnikom sploh poskusava pogovarjati o dejstvih in stanju stvari v realnem svetu.

V realnem svetu so Američani izvolili Trumpa za predsednika, pa če se oba z Endimionom razpočita od besa. Očitno vama gre na qrac že to, da Trump ne gre vsem na qrac, tako kot vama. Se boš moral pač sprijaznit s tem, da vsi niso enakega mnenja kot ti. Mene ne moti, da ti gre Trump na qrac, ampak to, da me hočeš na vsak način prepričat, da bi moral it tudi meni na qrac. Pred časom sem te dodal med prijatelje, ampak če boš nadaljeval s svojo nestrpnostjo do drugače mislečih te bom pač dal na ignore.
Ne, ne, ne dati NemirnegaTujca na ignore, ti bo žal in boš ga kmalu pogrešal, kljub temu, da ga po svoje malo »serje«, saj ga tudi jaz. Poglej, Endimiona spoštujem, kajti ko me je dal na ignore mi je v pismu razložil razloge in je večinoma imel prav, ljudje se pač učimo celo življenje...NemirniTujec me ignorira in ni povedal zakaj, na mojem prvem brskalniku SRWare Iron ga pod geslom ne dobim, rad ga preberem na postranskem Firefoxu brez prijave...Torej, vsi po lastni izbiri in lastni volji, jaz ignoriranih nimam so le nasprotna mnenja in za to obstaja beseda na besedo. Sicer, zakaj pa bi se sploh sekiral? Spim povprečno 6. ur dnevno in veliko komentarjev napišem okrog 3. ure zjutraj, ko tisti, ki me dobronamerno kritizirajo in učijo trdo spijo. Če pa z ženo obiščeva kakšno parazitsko najedanje živcev v operi ali drami (žena ima rada to "drkarijo") in se po polnoči vrneva v Novo mesto se zadeva obrne in kakšen komentarček napišem tudi ob dveh zjutraj. Lepo bi bilo, če bi nekdo takoj odgovoril in nadaljeval lepo forumsko zgodbo...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(