Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 03.04.2018 13:00
[NemirniTujec]
In vse zgarane cistilke tega sveta lahko samo sanjajo, da jim bo kdaj kak pijani prijatelj direktorja v javnosti predlagal malo kavsanja, in vse morebitne psihoze in benefite takega dogodka. Za njih imamo desci in sexy lepoticke dosti bolj preprosto metodo zanicevanja: pozabimo da sploh obstajajo, ce smo ekstra milostni pa fuknemo kak papircek mimo kosa, pa z blatnimi cevlji pridemo delat, da ne bodo one ostale brez dela.
To je bistvena spolna diskriminacija zahodne druzbe. Zarukan in grd moski hkrati je se vedno lahko direktor, njegov pomocnik, lahko je celo grims ali jerofsek ali katanec! Zarukana in grda zenska pa ne more postati nic na tem svetu, z izjemo Potrate. In ob tej diskriminaciji do grdih bab je skrajno perverzno, da se ukvarjamo z glajenjem mehke posteljnine, na kateri pravicnisko spijo lepoticke.
Odlicno, Nemirni. Jaz bi na to dodal, da je ena zelo spregledana komponenta uspeha alt-right preprosto to, da so se zaceli na celo prerivati lepi ljudje, ravno v casu, ko so njihovi skrajno liberalni nasprotniki zaceli strasiti po medijih z brezspolnimi LGBTQA+ maskarami in "ne rabim skrbeti za izgled ker sem lepa odznotraj" feministkami.

Raja je neumna ko noc in dejansko pada na te fore. Poglejmo samo v medijih prisotne altright bejbe in tipe:

Tomi Lahren: goo.gl/images/cQvEJT
Brittany Pettibone in Lauren Southern goo.gl/images/6zf4rY
Faith Goldy: goo.gl/images/ko4NiR
Seveda klasike Milota ne smemo pozabiti: goo.gl/images/o9qBQi
Jack Posobiec: goo.gl/images/cwYwJj z zeno: goo.gl/images/zLWYzR

Se Jordan Peterson je kot da bi iz Holivuda pobegnil: goo.gl/images/EQz9bo

Kolikokrat se v javnosti pojavlja ("zapiti neobriti") Steve Bannon, ki je v bistvu braintrust za alt-right? goo.gl/images/zJ9juk

Brez heca, ce v Google das besedo "feminist" dobis cisto na vrhu tole iz Shutterstocka:

goo.gl/images/G5NR34
Pa kot LGBT activist dobis tole spako: goo.gl/images/AzGv4V

Nekje sem bral clanek, da je dejansko uspeh levice pri plebsu v prejsnjih desetletjih bil koreliran s tem, da so njihove "javne face" bili "lepi" ljudje (spomnimo se samo one bjonde, ki se je kazala z Luko Mesecem), sedaj so se pa altrightovci naucili, da se Bannona skrije, na plano pa da Lauren Southern. Medtem ko levica kar tekmuje v tem, kdo bo grso maskaro pred kamere zvlekel...

Prosim da se na tole ne usuje zveplo "kaksen pa si da tako gledas na ljudi". Nisem jaz nic, samo ogledalo kazem.

Aja, se en super primer.
Lindsay Shepherd v real life: goo.gl/images/8RvjoA
Lindsay Shepherd za desno publiko (mark steyn report): ru-clip.com/video/AU...pherd.html

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen