Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 02.04.2018 12:02
Moje oči pravijo, da ni bil najbolj pasiven, ampak drugi najbolj vztrajen v kadru.
> To je ta model, edini, ki je na prangerju.
Prav na to sem večkrat opozoril. Da je kozel Veber po mojem zaslužil udarec po svoji senci, ampak ostalim se ni zgodilo nič. Kot da za državne uslužbence veljajo ena pravila obnašanja, za privatne zaposlence pa druga. Bi si tak "TV nastop" lahko privoščil direktor privatne Pop TV? Oziroma, da bo še bolj jasno: če bi bila v tej četverici glasni direktor Pro Plus in manj glasni direktor javne RTVS, na koga bi se morala usmeriti medijska kritika, na koga javni gnev, na koga bi moral pritisniti vzvod politične moči? V tem je najhujša dvoličnost privatne mediateske s Kranjčeve!
... čuj, ker slovenskega "žutila" ne berem in ne gledam, so tote pijane budale šle mimo mene in sem se šele po branju komentarjev na totem forumu seznanil z njimi, me pa bolj od reakcij nadlegovanih novinark zanima, kakšna je bila reakcija povsem spregledane ženske, ki od pijanih budal ni bila samo nadlegovana, ampak če toti www.24ur.com/novice/...narko.html posnetek pogledaš do konca, je tudi dejansko pof*kana od vsakega, ki ima pet minut cajta ... khmm, sploh ker omenjena ženska ni kar neka novinarka, ki kot pravi NemirniTujec za svoje delo rabi eno samo kvalifikacijo, da je jebozovna, ampak je to še vedno poslanka slovenskega parlamenta, nekdanja predsednica slovenske vlade in sedanja predsednica parlamentarne stranke ...

P.S.: če pomislim na orkestriran medijski linč čisto vseh slovenskih medijev zaradi nespretne izjave Zlatka Zahovića, me zelo zanima, zakaj na državni RTV Slovenija o totih pijanih budalah z državne družbe DRI nisem slišal niti besede ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen