Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 26.03.2018 10:09
[FIN-234941]
> [najobj]
> > [shevchenko]
> > bleferaj. a metalo bo vn samo kraje v angliji, zda in avstraliji? fake research...
> ... čuj, jaz nisem nič blefiral in mi je izbralo Versailles ... evo, in baksuz kot sem, bi me tam čakala giljotina namesto prestola, tako da bom raje še naprej ostal v Mariboru ... jebiga, ziher je ziher ...
>
> P.S.: ker raziskovalni novinarji na Financah tako radi brskajo po tujih financah, bi bilo fajn, če bi izbrskali, katero budalo je financiralo toto napredno bedarijo, ker ne morem verjet, da je denar šel iz privatnega žepa ...
Ali lažem sam sebi, ali pa je model za en Q. V štiridesetih letih, kar se potepam po svetu vedno razmišljam, kako bi bilo živeti tu pa tam. In diskutiram z domačini, prijatelji..
Vedno zaključim, da Slovenije in Maribora ne bi zamenjal za nič. Četudi smo nagnali Žide, Nemce in morda Zahoviča. Vse to je bil vedno šus v obe koleni, a še vedno MB rulz.
... čuj, jaz sicer iz Maribora nikoli nisem nikogar nikamor preganjal, je pa res, da je tota "napredna analitika" totalno neuporaben bulšit ... khmm, razen seveda za tote majstre iz družbe SAS, ki so za totalno neuporaben bulšit od budal s preveč denarja verjetno pokasirali kar nekaj ...

P.S.: rad bi videl budalo, ki se na osnovi takega bulšita nekam preseli, če pa bi vedel, kakšno "priporočilo" bi zadnjič dobil sam, bi si zapisal odgovore, ki sem jih izbral, ker stavim gajbo pira, da mi tota "napredna analitika" ob vedno enakih odgovorih v naslednjih sto poskusih nikoli več ne bi "priporočila" Versailles ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen