Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[vickibedi]
> [bc123a]
> To je spet ona arhitektura, ko cebulo prazis za restan krompir v kuhinji pa ti zasmrdi dnevna soba, pa blazine v njej... ok, plus je to, da so dali v dnevne sobe usnjeno garnituro.

Halo ? Stanovanja z ločeno kuhinjo so nehali delat tam nekje v 80tih (že takrat so bile kuhinje povezane z DS)...
No, to je zato ker je Tito umrl in pol je slo vse v kurac. Sekundiram bc-jevo loceno kuhinjo. Ako ima para, jih ima za veliko kuhinjo z jedilnico, in za sebe dnevno sobo. Ako jih nema, pol jebi ga, enosobno za 50K in se tudi prezivi. Ampak tukaj govorimo o miljonu.

Ko sem bil se mlad in lep, sem imel parkrat priloznost preziveti nekaj noci v taki razporeditvi. Mene denimo nic ne moti z cebulo oplemeniten vonj usnja v okusno opremljeni dnevni sobi... ampak to je zato, ker sem kmetavz in sem s cebulo v oceh gor rasel, ne pa ker bi tako bilo prav. Mene zjezi zvok hladilnika. Ne mores v miru pocivat ali dremat, ce se una kuzla po svoje priziga in ugasa in oglasa. Da ne omenjam sploh gledanja filma ob ritmih pomivalnega stroja.

Kajsele, da gospodinja prizge napo in napa sesa in ropota medtem ko jaz utrujen od celodnevnega filozofiranja na 4 jurje vredni televiziji z dolby surround ozvocenjem poslusam in gledam miljonskemu okusu primeren videospot, na primer Foxy Teens.

Kaka je to kvaliteta bivanja?!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen