Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Lepota in moč z roko v roki

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-292686 sporočil: 763
[Avto] Tema: Lepota in moč z roko v roki
[#2701752] 12.03.18 10:22
Odgovori   +    2
Huh, moram priznati, da tale limuzinca mi je pa glede na nekatere druge Mercedesove modele, ki so dejansko "kičasti", če že moram skrčiti v enobesedno oznako, res prav všeč! Vsaj na zunaj zagotovo. No, morda bi le glede zadka moral doživeti še kakšno izkušnjo v živo ... Kar pa zadeva notranjost - po mojem osebnem mnenju bi se avto tega razreda, pravzaprav katerikoli avto(!), moral čimbolj izogibati zlasti LCD zaslonom in še kateri "e-pritiklini"! Zame morajo biti vsaj glavni instrumenti in indikatorji po možnosti oziroma obvezno analogni! Stanje v notranjosti v zgornjem primeru, zlasti na celotni sprednji konzoli, pa mi dejansko deluje kot cheap shit, kič, kot je že bilo omenjeno! Prepričan sem, da mnenja ne bi spremenil niti po več vožnjah, ali pa tudi, če bi mi avto kdo šenkal. ;-) Resnični luksuz in še bistveno bolj estetika nista v digitalnem, elektronskem, temveč v analognem! Npr., tudi med vrhunskimi kronografi (berite: ročnimi urami), tistimi najbolj cenjenenimi, kvarčnih ne boste našli.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen