Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo si upa: Jean-Claude Juncker

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Kdo si upa: Jean-Claude Juncker
[#2701085] 08.03.18 10:42 · odgovor na: anon-61428 (#2700727)
Odgovori   +    0
[Inside]
Khm sončki? Mene so starši učili poštenju, kar se je izkazalo za napačno saj imam s tem načinom dela manj kot bi imel ce bi bil bolj vešč balkanske prefriganosti in bi lahko vec odnesel. Sedaj sem spet v dilemi ali sončke učit poštenju, ali naucite se in pojdite ven ali da jim vcepim da bo tukaj vedno balkan, jih ne kregam ko izigravajo šolski sistem in jim pokažem kako se izmotava in hvata krivine.
Seveda, sevada....
Starši so te učili o poštenju, niso ti pa povedali, da je Svet Grd, Pokvarjen in Sebičen. Me frst! Da je življenje trdo, neusmiljeno in neizprosno. Niso ti povedali, da je Življenje Borba. :)

Bentiš!?? Zdaj si pa še v dilemo padel!?

Morda bi moral starše vprašati, kako ravnati in kaj bi lahko naš voz potegnilo iz blata!?
Danska je dežela srečnih ljudi, ce bi imela podnebje nase bi bil raj na zemlji ampak ne zaradi konoplje temveč zato ker je človek res preskrbljen, ce dela bolj tudi ce ne dela mu ni treba na rdeči križ. Na ulici so res tisti ki zagonijo vse.
Tam res za šolo otrok ne plačaš nič niti svinčnika in to do faksa. Vglavnem kup stvari kjer res vidiš da te cenijo kot državljana in ti nekaj dajo.
Tudi če ne dela, mu ni treba na rdeči križ!?

NO, tole je pa zares Indija-Koromandija, kjer se cedita Med in Mleko.
:)

*In ne zaradi travce. :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(