Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[bc123a]
> [sopranos]
> Se pravi vzgojiteljica dela torej 6 ur na dan, pomočnica pa 7. In tega se kar držijo. Teoretično bi torej na dan lahko delala več, ampak v praksi mi pravijo se držijo tega pravila 6 oz. 7 ur na dan kot max.

Moja mora delati 7.5 ur (dejansko bi rada delala 8 ur, ker v tistih pol ure jim nalozijo kup sranja "ki vzame samo pet minut" - Lani je imela 150 ur presezka, kar so seveda neplacane delovne ure). Torej, 7 ur dela z otroci, pol ure pavze, prisotnost v vrtcu 7.5 ur.
Morda nima službe za nedoločen čas ali pa je na splošno dobričina. To kar sem ti napisal prej je pa zakon. Sedaj ne spremljam več teh zadev, ampak včasih so se tega striktno držali.
Lahko ti posljem njen urnik? Je vzgojiteljica. Pa urnik je spremenljiv, glede na odsotnosti, bolniske. Recimo, danes dela od 7.30 do 15.00. To pomeni da mora 7.30 biti v vrtcu, in da ga 15.00 lahko zapusti, okrog 13.00 ima pol ure pavze (namesto malice, ki je ni)
Ni treba, ti verjamem. :)
Se pa ne bi cudil, ce vrtec krsi zakonodajo, zasebno firmo, ki bi na leto konsistentno nabila 150 neplacanih nadur bi inspekcija ze zdavnaj zaprla. Javni sektor pac.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(