Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
... Vodik lahko damo v plinovodno omrežje in ga poleti prodamo, pozimi pa namesto njega kupimo kak drug energent, na primer bio dizel ali vodik. Realnih opcij za oplemenitenje vrednosti hrambe je več in so predvsem odvisne od namena. ...

... holy shit ! ... OK, jaz ne bi ocenjeval intelektualne sposobnosti pridruženega člana Združenja za energetsko neodvisnost Slovenije, lahko pa Darko Fius tukaj forum.finance.si/?m=...761&single prebere, kaj je njegov problem ... no, in če bi mene kdo kaj vprašal, niti to www.cnet.com/news/hi...pelin-era/ ni glih za zanemarit, čeprav jaz nisem pridruženi član Združenja za energetsko neodvisnost Slovenije, ker je pač moja gimnazijska kemija že malo zarjavela ...

P.S.: glede na tole "In še: če je pozimi proizvodnja sončne elektrarne 20 odstotkov maksimalne poletne, potem potrebujemo pozimi petkrat več fotovoltaik kot poleti, in ne 30-krat več." , mojster Darko Fius zadnjih nekaj polarnih dni očitno ni preživel v Sloveniji ampak nekje v Avstraliji ... khmm, ali pa ima poleg težav s srednješolsko kemijo podobne težave tudi z računstvom za tretji razred osnovne šole ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen