Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[pobalin]

Kot da ni bilo že dovolj slabih novic, zdaj še to!? Grem nazaj na varno v Faradayevo kletko (ne trudi se, to razume samo višja kasta naravoslovcev) preden me ta cunami blodnosti in pregrehe odplakne v Had.
Faradayeva kletka je srednjesolska fizika, in to moras nekako dokoncati, tudi ce nameravas postati obramboslovec, novinar, komunisticni omladinec, mucenik, in vodja opozicije vse v eni osebi. Brez Faradaya ni mature.

Mi smo imeli izredno prakticnega profesorja, ki je za oceno znal vprasati: kaj bi vzel s seboj na severni pol? Do sem je bilo vse v redu, problemi se zacnejo pri izbiri pravilnega odgovora za odlicno oceno; trebalo je biti zenskega spola, priti v minici in reci "ja jaz bi vas vzela s seboj, ker se sigurno najbolj spoznate, gospod profesor" in petica ni izostala.

Ampak to je bilo v casih, ko so perverzni ostareli fiziki se lahko lacno gledali za zorecimi srednjesolkami... danes pa je ta svet sel v kurac.

Grem v jamo, vklenil se bom in umirjeno gledal sence na zidu pred seboj. Naj duse, ki jim omracitev tako prija, sili na sonce nekdo drug, pa naj njega napojijo s trobeliko, meni se ne da vec :-)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen