Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

tasilo sporočil: 9.830
[pobalin]
> Darko Fius je pridruženi član Združenja za energetsko neodvisnost Slovenije (ZENS).

Predvsem je Darko Fius upokojeni pomorščak, kar poguglajte. Na podlagi njegovih kvalifikacij in mednarodnih delovnih izkušenj bi človek racionalno pričakoval, da se bo (racionalno) oglašal v zvezi z Luko Koper, Splošno plovbo, logistiko itn.

Če g. Darko Fius meni, da je s tem spisom bistveno prispeval k rešitvi okoljskih in energetskih problemov človeštva, ker nam je povedal, da je sonce zastonj, vse ostalo pa moramo plačati, potem eureka in aleluja! Za začetek naj se navadi citirati vire, s katerimi tako veselo operira, pa ni jasno, koliko so namišljeni, koliko izmišljeni in koliko resnični.

Čakajoč, da Leon Valenčič (ko bo v penziji) pošlje svoj spis, kako je treba voditi Luko Koper ali nabavo in distribucijo v Mercatorju, vam lahko napišem mnenje, kako bi jaz uredil slovensko vojsko, krožno gospodarstvo in (ne)vero v višje sile. Lahko odprete poseben (plačljiv) portal/prilogo za mnenja penzionistov izključno o temah, za katere se nikdar niso šolali, s katerimi se nikdar niso profesionalno ukvarjali, zato danes vejo/vemo vse o njih...
Khm ...vse lepo in prav, dragi prijatelj ... vendar ne razpravljaš z njegovimi argumenti (argumnetum ad rem) temveč z njegovo osebo (argumentum ad hominem). Si en mojih najljubših tenorjev, vendar ne bom ploskal, če se le odkašljaš.

Jaz se na vse tele veleštromarske zadeve prav ničkaj dosti ne zastopim, zato ne morem soditi, ali ima možakar še kako prav ali pa je natrosil le kup neumnosti.

In če že ravno govoriš o kompetentnosti, poglej, kaj vse se sinekurči po ministrstvih, agencijah, zavodih, svetih, komisijah ... Npr. koliko se pa en Möröndörfär spozna na bančne sisteme in njih zlorabe?? Nula koma jozef.

Po drugi plati pa: en (naj)večjih japonskih in svetovnih arhitektov Tadao Ando je samouk, nikoli ni študiral arhitekture.

Ad rem v takih primerih bolj zažiga, no.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen