Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Mater vola, Trump!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.906
[Glavni forum] Tema: Mater vola, Trump!
[#2700169] 03.03.18 13:48 · odgovor na: (#2700104)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 03.03.2018 13:51
[Wulfe]
> [najobj]
> P.S.: izrinjanje konkurence in ustvarjanje monopola je naravni proces podjetništva, ker z monopolom podjetje za sebe dobi največ, za konkurenco pa se mu sladko jebe ...
tako kot v Sloveniji prisilno obvezno brezplačno zdravstvo, ali v Ljubljani "Lekarne Ljubljana"?
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, bi ti bil podjetnik zato, ker bi rad dobro življenje, službe, plače, hrano za vse druge razen za sebe ... eh, jebiga ...

P.S.: ker si forumski stručko za Free Market Capitalism, karkoli že to pomeni, me boš ziher razsvetlil, kje imajo Microsoft, Google, Facebook ali Apple kakšno konkurenco, ki je še niso požrli, preden je sploh nastala ... OK, Samsung se je sicer nekaj trudil, ampak je potem sodišče v kalifornijskem San Joseju odločilo old.slovenskenovice....e-dolarjev , da si je pravokotnik v resnici izmislil Apple, ker ga je edini patentiral www.racunalniske-nov...a7d709bde8 , tako da mu vsaj v ZDA noben ne more resno konkurirat ... aja, če mene kaj vprašaš, si se dobro odločil, da nisi podjetnik, lahko pa se včlaniš v slovensko Levico, ker tudi oni skrbijo za vse druge razen za sebe ... khmm, menda ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen