Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[FIN-454644]
Ko jaz ponotrajnim stvari, jih POJEM in POKAKAM. Soncki, ja. Imajo pravice. Tako kot zenske in LGBT skupnosti in azilanti in manjsine in vsi razen naju. Ce mislis na Soncke dobesedno so to otroci s cerebralno paralizo, ki se jim to na dalec vidi. Tem na oblasti, ki imajo tudi cerebralno paralizo, pa se ne vidi, dokler se ji ne slisi. Nekateri ne morejo imeti cerebralne paralize, ker mozgan nimajo. Tako kot je kava brez kofeina. Ustavni pravnik ne ve, kaj je pravo in ne kaj je ustava. Ustavni pravnik ukinja ustavno pravico do svobode govora. Ker je svoboda govora sovrazni govor. Cloveka brez jajc drzijo za jajca.
:))

Če se razburjaš in jaziš, prav nič dosti ne pomaga. :) Naših sončkov je vedno več in še novi prihajajo. :) Kamorkoli pogledaš, so zadeve enake. Zadnji dogogki iz slo. vojseke samo potrjijejo to. :) Kako se bo zadeva obrnila in kam zasukala, to je zdaj vprašanje!?....

Jaz kakšen optimist nisem. Samo če pogledaš bančne izbrisance, Jazbece in vse podobne dogodke, ti mora biti jasno, kam in kako se zadeve peljejo....

*Jaz samo čakam, da bo stvari kdo lepo in pametno povedal. Tako, kot je to znal prof. Lozar. :) mimoidoči je včasih znal vzbujati upanje, sedaj pa je vse bolj kot iluzija... Da se to ne bo zgodilo, mi je že nekako jasno. Upanje ostaja samo, da bo nekdo vsaj približno tako enostavno in jedrnato povedal, potem pa ga samo še popravim in dopolnim. :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(